|سه شنبه 21 مرداد 1399
 منوی اصلی
 
 آخرین اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

سومین کارگاه اخلاق حرفه ای به همت خانه توسعه آذربایجان در شهرداری تبریز

برگزاری کارگاه اخلاق حرفه ی درمدیریت شهری

برگزاری کارگاه اخلاق حرفه ی درمدیریت شهری استاد اخلاق حرفه ی دانشگاه تهران بر ضرورت ارتقا و توسعه اخلاق حرفه ی در شهرداری تبریز تاکید کرد و گفت : تحقق این مهم می تواند به طور فزاینده به تامین هدف های شهرداری در خدمت به شهروندان کمک کند.
شنبه 24 آذر 1397

دومین کارگاه اخلاق حرفه ای به همت خانه توسعه آذربایجان در اتاق بازرگانی تبریز

اخلاق حرفه ی و کسب و کار پایدار

اخلاق حرفه ی و کسب و کار پایدار استاد دانشگاه تهران از اخلاق به عنوان حلقه گم شده اقتصاد ایران نام برد و گفت : تصمیم و اراده خانه توسعه آذربایجان و اتاق بازرگانی تبریز در پرداخت به موضوع اخلاق و بازسازی آن در استان اقدام نیکو و پسنده است .
پنجشنبه 22 آذر 1397

تبریک خانه توسعه آذربایجان به مردم شریف آذربایجان

تبریک انتصاب آقای دکتر محمدرضا پورمحمدی بعنوان استاندار آذربایجان شرقی

تبریک انتصاب آقای دکتر محمدرضا پورمحمدی بعنوان استاندار آذربایجان شرقی خانه توسعه آذربایجان با ابراز خرسندی، انتصاب شایسته و درخور ايشان را به مردم فرهنگ پرور آذربایجان تبریک گفته و ضمن قدردانی از هیات محترم دولت  آمادگی خود را برای همراهی و موفقیت وی اعلام می دارد.
يکشنبه 11 آذر 1397

دکتر احد فرامرزی قراملکی: پیشنهاد می کنم دپارتمان های اخلاق حرفه ی در حوزه های کسب و کار و شهروندی در تبریز ایجاد شود

خانه توسعه آذربایجان می تواند پایلوت توسعه بر مبنای اخلاق حرفه ی باشد

خانه توسعه آذربایجان می تواند پایلوت توسعه بر مبنای اخلاق حرفه ی باشد سخنران مدعو خانه توسعه آذربایجان و رییس پژوهشکده اخلاق حرفه ی دانشگاه تهران گفت : خانه توسعه آذربایجان به دلیل جایگاه و ظرفیت های علمی و فکری می تواند به عنوان پایلوت توسعه بر مبنای اخلاق حرفه ی درکشور عمل کند و موجب توسعه فراگیر استان در زمینه های اجتماعی ، سیاسی و اقتصادی شود.
پنجشنبه 3 آبان 1397

حاج میر قدیر ساداتی آسمانی شد

خانه توسعه آذربایجان فقدان این عضو خانه را به خانواده و اعضای خانه توسعه آذربایجان تسلیت می گوید

خانه توسعه آذربایجان فقدان این عضو خانه را به خانواده و اعضای خانه توسعه آذربایجان تسلیت می گوید حاج میرقدیر ساداتی یار و همکار شهید مهدی باکری در شهرداری ارومیه و از موسسان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ارومیه بعداز عمری خدمت به اسلام و انقلاب و مردم شب گذشته بر اثر سکته قلبی دارفانی را وداع گفت و با مرگ ناباورانه خود خانواده و دوستان خود را در غم و اندوه فرو برد.
چهارشنبه 18 مهر 1397

تبریک انتصاب آقای دکتر میر رضا مجیدی

سرپرست محترم دانشگاه تبریز

سرپرست محترم دانشگاه تبریز حسن انتخاب جنابعالی را از سوی وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری، تبریک گفته و با توجه به سوابق مدیریتی و اجرایی در دانشگاه، امید دارد:در تصدی سمت مدیریت دانشگاه، منشاء خدمات ارزنده ای در توسعة همه جانبة دانشگاه تبریز به عنوان دانشگاه تاثیر گذار جهانی در شهر تبریزو ارتقاء مرتبت و رشد و توسعه علمی و آموزش عالی منطقه آذربایجان، در هشتمین دهه تأسیس آن باشید.
سه شنبه 3 مهر 1397

تقدیر از آقای دکتر محمد رضا پورمحمدی

تقدیر از آقای دکتر محمد رضا پورمحمدی

تقدیر از آقای دکتر محمد رضا پورمحمدی خانه توسعه آذربایجان بر خود لازم می داند از خدمات ارزشمند و تلاش مستمر و شایسته حضرتعالی در عرصه علم و تحقیق و فنآوری آذربایجان، صمیمانه تشکر و قدردانینماید و بر خود ببالد که در طی این مدت همواره از همراهی پربرکت تان در تاسیس و مدیریت این سازمان مردم نهاد اجتماعی بهره مند بوده است.
سه شنبه 3 مهر 1397

پیام تبریک خانه توسعه آذربایجان به دکتر اکبرنژاد

پیام تبریک خانه توسعه آذربایجان به دکتر اکبرنژاد

پیام تبریک خانه توسعه آذربایجان به دکتر اکبرنژاد خانه توسعه آذربایجان انتخاب دوباره دکتر شکور اکبرنژاد به ریاست شورای اسلامی را تبریک گفته و ابراز امیدواری کرده است که حضور دوباره وی در راس شورا بیش از پیش به توسعه شهری و تحقق آرمان های شهر انسان محور کمک کند.
پنجشنبه 15 شهريور 1397

سید محمد رضا مقیمی اصل

پیام تسلیت خانه توسعه آذربایجان به مناسبت عروج پدر صنعت آذربایجان

پیام تسلیت خانه توسعه آذربایجان به مناسبت عروج پدر صنعت آذربایجان خانه توسعه آذربایجان درگذشت ناگهانی برزگ مرد صنعت آذربایجان و کارآفرین برتر کشور مرحوم سید رضا مقیمی را به مردم ، جامعه صنعت و خانواده آن مرحوم تسلیت گفت .
سه شنبه 13 شهريور 1397

کشور در زمان جنگ با دلار پنج تومانی و بدون تورم به خوبی اداره شد

سبحان اللهی برای برون رفت از مشکلات خواستار بازنگری در قانون اساسی شد

سبحان اللهی برای برون رفت از مشکلات خواستار بازنگری در قانون اساسی شد محمدعلی سبحان اللهی استاندار آذربایجان شرقی در دوره اصلاحات و رییس هیات مدیره خانه توسعه آذربایجان برای برون رفت از مشکلات موجود خواستار بازنگری در قانون اساسی شده و بر ایجاد توازن در اختیارات و مسوولیت های رییس جمهور تاکید کرده است .
دوشنبه 12 شهريور 1397