|يکشنبه 2 آبان 1400
 منوی اصلی
 
 آخرین اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

یا صـاحـبَ الـزَّمـان

نیمه شعبان مبارک

نیمه شعبان مبارک عید میلاد با سعادت مهدی موعود حضرت حجة ابن الحسن العسکری امام زمان (عج) برتمام اعضاء محترم خانه توسعه  مبارک باد.
يکشنبه 8 فروردين 1400

اطلاع رسانی

متن کامل لایحه بودجه 1400 کشور

متن کامل لایحه بودجه 1400 کشور متن کامل لایحه بودجه 1400 کشور جهت مطالعه صاحب نظران
چهارشنبه 19 آذر 1399

تسلیت خانه توسعه آذربایجان

ضایعه فقدان آقای دکتر محمد محمدپور، مدیرکل پر تلاش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از چند نظرمایه تاسف هیات مدیره و اعضای خانه توسعه آذربایجان گردید .

ضایعه فقدان آقای دکتر محمد محمدپور، مدیرکل پر تلاش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از چند نظرمایه تاسف هیات مدیره و اعضای خانه توسعه آذربایجان گردید . ضایعه فقدان آقای دکتر محمد محمدپور، مدیرکل پر تلاش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از چند نظرمایه تاسف هیات مدیره و اعضای خانه توسعه آذربایجان گردید .
دوشنبه 12 آبان 1399

پیام خانه توسعه آذربایجان

تسلیت درگذشت مهندس مهدی پورهاشم

تسلیت درگذشت مهندس مهدی پورهاشم آن مرحوم در این اواخر و در دو سال اخیر تلاش فزاینده ی را به عمل آورد تا با مشارکت هلدینک شرکت پویا انرژی  نسبت به بازسازی و افزایش راندامان نیروگاه صوفیان و اجرای طرح های جدید تجدید پذیر در استان اقدام کند و در این ارتباط یک ماه قبل در سفری به تبریز و دیدار با آقای محمدرضا پورمحمدی استاندار و مسوولان و فعالان صنعت برق استان  بستر و زمینه های اجرای این طرح را آماده کرد ، لیکن و صد افسوس که عمر شریفش کفاف نداد و ناباورانه از میان  ما و دوستان پر کشید و آسمانی شد.
جمعه 2 آبان 1399

ستارخان

​​​​​​​ به مناسبت ۲۸ مهر، زادروز سردار ملی

​​​​​​​ به مناسبت ۲۸ مهر، زادروز سردار ملی ستارخان سردار مقاومت آذربایجان و جنبش مشروطیت ایران است.
دوشنبه 28 مهر 1399

پیام تسلیت خانه توسعه آذربایجان

درگذشت استاد محمد رضا شجریان

درگذشت استاد محمد رضا شجریان استاد محمدرضا شجریان نه تنها موسیقی ملی و سنتی ایران را احیا و به کمال  رساند، ادبیات عرفانی این مرز و بوم را نیز در فضای دل انگیز موسیقی اشاعه نمود و آثاری بر جای نهاد که در بستر تاریخ جاری شده و نسل های آتی را نیز مسحور و شیفته خود خواهد کرد.
يکشنبه 20 مهر 1399

پیام خانه توسعه آذربایجان

ارتحال حضرت آیت الله العظمی یوسف صانعی (ره)

ارتحال حضرت آیت الله العظمی یوسف صانعی (ره) با تاثر و تاسف فراوان مصیبت ارتحال عالم نستوه ، فقیه نواندیش و آزادی خواه حضرت آیت الله العظمی یوسف صانعی ره را به محضر حضرت بقیه الله ، حوزه های علمیه ،‌ شاگردان ، مقلدین به ویژه به فرزندان و بیت مکرمش تسلیت و تعزیت عرض کرده و از خدای متعال علو درجات ایشان را مسالت داریم. 
يکشنبه 23 شهريور 1399

پیام خانه توسعه آذربایجان

قهرمانی تیم پر قدرت تراکتور در جام حذفی

قهرمانی تیم پر قدرت تراکتور در جام حذفی خانه توسعه آذربايجان قهرمانى تيم پرقدرت تراكتور درجام حذفى ايران راتبريك عرض نموده واعتقاد دارد كه تلاش يكدست تيم همراه با كادر فنى و تمامى عوامل اجرايى آن ، درشرايط سخت كرونايى وتمرين مداوم بازيكنان محبوب تيم دراين شرايط، پيروزى رابراى همه دوستداران تراكتور شيرين ترنموده است .
يکشنبه 16 شهريور 1399

پیام تسلیت خانه توسعه آذربایجان به مناسبت درگذشت

استاد و خادم دلسوز شادروان دکتر اکبر پرهیزکار استاندار پیشین آذربایجان شرقی

استاد و خادم دلسوز شادروان دکتر اکبر پرهیزکار استاندار پیشین آذربایجان شرقی خانه توسعه آذربایجان درگذشت استاد گرانقدر و خادم دلسوز شادروان دکتر اکبر پرهیزکار استاندار پیشین آذربایجان شرقی را تسلیت گفت.
پنجشنبه 13 شهريور 1399

پیام تبریک خانه توسعه آذربایجان

روز پزشک مبارک

روز پزشک مبارک زاد روز دانشمند بزرگ و طبیب نامدار ایرانی شیخ الرییس ابوعلی سینا فرصت مغتنم برای تکریم و قدردانی از جامعه پزشکی است که جانانه از حریم سلامت مردم عزیز ایران پاسداری کرده و برای نجات آنان از هیج تلاش و کوششی حتی از جان عزیز خود دریغ نکرده و نمی کنند.
شنبه 1 شهريور 1399